Once upon a time...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Герои от сериала.
My mother said "Your a monstar" but then my father looked me in the eyes with lots of love and said to me: Your not a monster your my princess. The monstar is your mother. She ruined my life. EmptyВто Яну 12, 2016 8:44 pm by red riding hood

» Търся си другарче за РП
My mother said "Your a monstar" but then my father looked me in the eyes with lots of love and said to me: Your not a monster your my princess. The monstar is your mother. She ruined my life. EmptyНед Яну 03, 2016 2:21 pm by red riding hood

» Katalina ♥ and little red riding hood
My mother said "Your a monstar" but then my father looked me in the eyes with lots of love and said to me: Your not a monster your my princess. The monstar is your mother. She ruined my life. EmptyПет Яну 01, 2016 8:53 pm by red riding hood

» Търся си другарче за ГИФ РП
My mother said "Your a monstar" but then my father looked me in the eyes with lots of love and said to me: Your not a monster your my princess. The monstar is your mother. She ruined my life. EmptyЧет Дек 31, 2015 7:54 pm by red riding hood

» Запазване на лик
My mother said "Your a monstar" but then my father looked me in the eyes with lots of love and said to me: Your not a monster your my princess. The monstar is your mother. She ruined my life. EmptyПон Дек 28, 2015 11:27 pm by red riding hood

» spam
My mother said "Your a monstar" but then my father looked me in the eyes with lots of love and said to me: Your not a monster your my princess. The monstar is your mother. She ruined my life. EmptyПон Дек 28, 2015 6:00 pm by the huntsman;

» Scarlet Kerwood
My mother said "Your a monstar" but then my father looked me in the eyes with lots of love and said to me: Your not a monster your my princess. The monstar is your mother. She ruined my life. EmptyПон Дек 28, 2015 5:36 pm by unknown;;

» - cause now we got bad blood -
My mother said "Your a monstar" but then my father looked me in the eyes with lots of love and said to me: Your not a monster your my princess. The monstar is your mother. She ruined my life. EmptyНед Дек 27, 2015 5:56 pm by ella -

» They’ve given me trouble in the past
My mother said "Your a monstar" but then my father looked me in the eyes with lots of love and said to me: Your not a monster your my princess. The monstar is your mother. She ruined my life. EmptyНед Дек 27, 2015 3:21 pm by red riding hood

miha
administrator
red riding hood
administrator
milenka volkova
moderator
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Пет Юни 23, 2017 2:46 am

My mother said "Your a monstar" but then my father looked me in the eyes with lots of love and said to me: Your not a monster your my princess. The monstar is your mother. She ruined my life.

2 posters

Go down

My mother said "Your a monstar" but then my father looked me in the eyes with lots of love and said to me: Your not a monster your my princess. The monstar is your mother. She ruined my life. Empty My mother said "Your a monstar" but then my father looked me in the eyes with lots of love and said to me: Your not a monster your my princess. The monstar is your mother. She ruined my life.

Писане by Katalina ♥ Съб Дек 26, 2015 2:17 pm

Katalina ♥ | Nina Dobrev | God | 24/N.A
My mother said "Your a monstar" but then my father looked me in the eyes with lots of love and said to me: Your not a monster your my princess. The monstar is your mother. She ruined my life. 8539018K

"Как се казвате"
Имам много имена. Преди хилядолетия ме познаваха като Хармония. Но родителите ми са ми дали и друго по красиво име. Каталина.. Каталина Балтимор.
"На колко години сте"

Не знаете ли, че не е приемливо да питате момиче на колко години е? - усмихва се подло. - Но хайде, ще ви кажа. Изглеждам на 24 години но вече изгубих бройката на реалните ми години.
"Какво сте вие"

Аз ли? Аз съм богиня. Богиня на интригите, секса и красотата.
"Кои са родителите ви"

Майка ми е кучка. Не си заслужава да я споменавам. А баща ми.. Той е най-силния и готин бог. Арес - бога на войната.
"Моля опишете външния си вид"

Как изглеждам ли? - Каталина. се подсмихна леко, докато въртеше един кичур между пръстите си. - Наследила съм външния вид на майка си. Имам дълга леко къдрава тъмно кестенява коса. Харесвам си я такава, но понякога когато ходя на по специални повиди я изправям. Досега не съм я боядисвала но съм си правила по тъмни кичури. Очите ми са шоколадови. Зависи много от светлината. Не съм много висока но не съм и много ниска. Височината ми е идеална, но въпреки това много често нося токчета Карат ме да изглеждам като елегантна дама. Имам чудесна фигура, която поддържам с тичане, плуване, различни тренировки. Даже не си личат истинските ми години.
" А какъв е характерът ви?"

Него вече съм го наследила от баща ми. Поне на 90%. Преди малко ви описах ангел. Така е, аз много приличам на ангел. Поне на външен вид. Но външния вид лъже. Аз избухвам лесно, паля се и от най-малкото. А щом съм ядосана, по-добре никой да не се мярка пред погледа ми. Преди малко ви споменах различни тренировки. Владея няколко вида, бойни изкуства, мога да боравя с меч, кинжали, копие и ками. Обичам да създавам интриги. Не съм груба и недодялана като другите деца на баща ми, нито пък съм разглезено барби като дъщерите на Афродита.  Татко казва, че съм взела най-добрите черти и от двама им. Че аз съм хармонията между тях. Винаги намирам слабите места на противниците си и знам как да ги използвам срещу тях. Знам как да ги притискам и да получавам това което искам. Не зависимо каква е цената.Но имам и по добра страна. Към хората за които ме е грижа съм истински ангел. Готова съм да убия за тях. Вече съм убивала и то не веднъж.А и също като майка ми обожавам модата.
"Разкажете ми нещо повече за себе си. "

Какво да ви разкажа. Хъмм.. Ами прекарала към целия си живот в палата на баща ми. Майка ми е женена, за друг така, че аз съм извънбрачно дете. Мъжът й знае за мен, не мога да кажа, че ме харесва но не ме и мрази. Той ми изкова една много хубава и елегантна кама от чисто сребро.  Баща ми често водеше любовниците си, но за мен нямаше значение през повечето време бях заета с уроци, тренировки или разговори с приятели. Нямах детството мечта. Баща ми ме е удрял, бил е строг с мен но знам, че е било за мое добре. Той не одобряваше нито едно от момчетата които водех вкъщи. Веднъж превърна едно в патица и нареди да го сготвят за вечеря. Беше жестоко от негова страна, но аз също съм жестока. Спомням си веднъж двамата бяхме на двора и играехме на криеница, когато една от любовниците му дойде и се залепи за вратът му, представяте ли си имаше наглостта да прекъсне момента ни. Толкова се ядосах, че взех неговото копие онова което постоянно носи и я надупчих цели 45 пъти. Мисля, че след първите 15 издъхна. Баща ми, първоначално беше ядосан и беше готов да ме прокълне и убие. Мислех си, че ще ме удари но той просто се усмихна и каза, че се гордее с мен.
Друг път бях в един нощен клуб. Няколко момчета се суетяха около мен, опитваха се, да ме впечатлят.  Компанията ми им харесваше, знаех, че ако поискам ще паднат в краката си само и само да влязат в леглото ми. По рано ви споменах, че съм богиня на справедливостта. Преди години когато се водеха много войни, умира безброй войници, невинни жени и деца, когато баща ми пируваше и подклаждаше огъните и сърцата за още войни, понякога се допитваше до мен. Аз имах задачата да запазвам хармонията и баланса между воюващите. Майка ми повтаря да се наслаждам на безсмъртието си, без да мисля за  останалите. Татко е този, който ми дава добрите съвети. Винаги ми е казвал, че с голямата сила идват и големи отговорности. Или си мислите, че интригите се създават лесно? Или пък, че хармония се постига с щракане на пръсти? Най-лесното е еротиката. Нямате си е на представя колко художници са ме нарисували без дрехи, колко мои скулптури има и какво ли още не. Аз може да не към една от големите и важни богове но не съм и толкова маловажна.

"Защо искате да сте такава? Да сте богиня?"

Искам ли? Извинете ме но аз съм богиня? И то уважавана. Много хора ми се кланят и ме боготворят.
"Искате ли да кажете нещо друго?"

Хъмм - прехапва устните си. - Обичам уискито си чисто, имам черна котка за домашен любимец казва се Злодеида. Татко каза, че името му харесва много. Често карам колесницата на татко, макар, че си имам собствена. Обичам да се забавлявам, да танцувам. Да правя нормални човешки неща. Живея в Омагьосаната гора в двореца който татко построи за мен.
Katalina ♥
Katalina ♥

Брой мнения : 15
Reputation : 0
Join date : 26.12.2015
Age : 26

Върнете се в началото Go down

My mother said "Your a monstar" but then my father looked me in the eyes with lots of love and said to me: Your not a monster your my princess. The monstar is your mother. She ruined my life. Empty Re: My mother said "Your a monstar" but then my father looked me in the eyes with lots of love and said to me: Your not a monster your my princess. The monstar is your mother. She ruined my life.

Писане by red riding hood Съб Дек 26, 2015 3:23 pm

Добре дошла Smile
red riding hood
red riding hood

Брой мнения : 120
Reputation : 0
Join date : 25.12.2015

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите