Once upon a time...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Герои от сериала.
They’ve given me trouble in the past EmptyВто Яну 12, 2016 8:44 pm by red riding hood

» Търся си другарче за РП
They’ve given me trouble in the past EmptyНед Яну 03, 2016 2:21 pm by red riding hood

» Katalina ♥ and little red riding hood
They’ve given me trouble in the past EmptyПет Яну 01, 2016 8:53 pm by red riding hood

» Търся си другарче за ГИФ РП
They’ve given me trouble in the past EmptyЧет Дек 31, 2015 7:54 pm by red riding hood

» Запазване на лик
They’ve given me trouble in the past EmptyПон Дек 28, 2015 11:27 pm by red riding hood

» spam
They’ve given me trouble in the past EmptyПон Дек 28, 2015 6:00 pm by the huntsman;

» Scarlet Kerwood
They’ve given me trouble in the past EmptyПон Дек 28, 2015 5:36 pm by unknown;;

» - cause now we got bad blood -
They’ve given me trouble in the past EmptyНед Дек 27, 2015 5:56 pm by ella -

» They’ve given me trouble in the past
They’ve given me trouble in the past EmptyНед Дек 27, 2015 3:21 pm by red riding hood

miha
administrator
red riding hood
administrator
milenka volkova
moderator
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Пет Юни 23, 2017 2:46 am

They’ve given me trouble in the past

3 posters

Go down

They’ve given me trouble in the past Empty They’ve given me trouble in the past

Писане by ella - Нед Дек 27, 2015 1:54 pm

They’ve given me trouble in the past Tumblr_njf5okbiP71rbw50xo2_500 
 Ellana Joffrey Grunch 
They’ve given me trouble in the past Tumblr_njf5okbiP71rbw50xo3_500
looks like 17 years old // джин // fc: Chloe Grace Moretz
They’ve given me trouble in the past Tumblr_njf5okbiP71rbw50xo4_500


Аз съм джин. Мразя вечността. Мразя работата си. Животът ми е една шега за преплитащи се противоположности. 
Казвам се Еллана Грънч и преди от време на време се чувствах като човек. Вече не. Защото хората станаха алчни. За тях съм просто три желания. Нямам личност, нямам чувства. Те искат да ме спечелят, използват и захвърлят.
Сякаш не мога да ги убия. Сякаш не мога да превърна най-съкровените им желания в най-реалния им кошмар. В интерес на истината имам силата да го направя, но нямам душата.
По-добра съм, отколкото можете да си представите. Ако не бяха извратените желания на някои хора щях и да съм чиста и невинна.


-Да пием за теб. - бе казала в една топла юлска вечер Алиса, най-добрата ми приятелка.
Това бе преди години. Носихме косите си топирани и токчетата цветни. Тогава още бях жива и щастлива. Минавала съм през много спадове в живота си, дори не помня от кога съществувам, но това, което последва няколко години по-късно ме съсипа. И още се изграждам обратно, защото в интерес на истината времето не лекува.
-И за теб, скъпа моя. - чашите ни се удариха и миг по-късно аз я целунах.
Винаги бях обичала Алиса, още откакто я срещнах в един бар в Малибу. Станахме най-добри приятелки малко след като няколко дни по-късно в същия бар и двете ударихме право в носа един и същи кретен. Тя беше прекрасна, а те не я заслужаваха. Единствено тя ме поиска не заради желанията, които можех да й изпълня. Бе толкова красива. С дълги кестеняви къдрици, чак до кръста, медени очи и чипо носле. Имаше лунички по раменете и трапчинка само на лявата буза. 
Тази вечер устните й имаха вкус на шоколад, а самата тя бе моят наркотик. Миг по-късно приятелят й ме призова. Не знам как стана. Той знаеше за нас. Знаеше и каква съм аз. И си пожела да я убия.
И аз го направих.
Защото един джин може да е могъщ и всемогъщ. Но си има задължения.
Проклинах, плаках, виках. Дори не й се извиних. Просто хванах крехкото й тяло сякаш съм някакъв разгневен господ и я метнах през няколко поляни в гората, където тя изгоря в пламъци. Заедно с мен.


They’ve given me trouble in the past Tumblr_n630tdF2Uj1rbw50xo2_250 They’ve given me trouble in the past Tumblr_n630tdF2Uj1rbw50xo4_250


Години по-късно не знам какво се случва. Действам механично. Преструвам се, че съм добре и се страхувам от всичко, което има сърцебиене и ме поглежда с големите си кафяви очи. Все още съм силна и добра, защото знам, че страданията ми така или иначе няма да свършат, докато не избухне света. А живеем в толкова луд свят, че съм убедена, че силите които го поддържат цял, не искат да се откажат от шоуто.


Последната промяна е направена от ella - на Нед Дек 27, 2015 3:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
ella -
ella -

Брой мнения : 7
Reputation : 0
Join date : 26.12.2015

Върнете се в началото Go down

They’ve given me trouble in the past Empty Re: They’ve given me trouble in the past

Писане by Miha Нед Дек 27, 2015 3:08 pm

Героя ти е много интересен. Само ще помоля да коригираш случката с колата, защото в магичния свят няма коли.
Miha
Miha

Брой мнения : 9
Reputation : 1
Join date : 25.12.2015

https://storywithinthestory.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

They’ve given me trouble in the past Empty Re: They’ve given me trouble in the past

Писане by ella - Нед Дек 27, 2015 3:15 pm

Готово, съжалявам за грешката. :3
ella -
ella -

Брой мнения : 7
Reputation : 0
Join date : 26.12.2015

Върнете се в началото Go down

They’ve given me trouble in the past Empty Re: They’ve given me trouble in the past

Писане by red riding hood Нед Дек 27, 2015 3:21 pm

Добре дошла Smile
red riding hood
red riding hood

Брой мнения : 120
Reputation : 0
Join date : 25.12.2015

Върнете се в началото Go down

They’ve given me trouble in the past Empty Re: They’ve given me trouble in the past

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите